Dünya Estetik kliniği

2020 Mayıs ayından itibaren hizmet vermeye başlayan Estetik merkezimiz.

Kuruluş felsefesi Azerbaycanlı ve Türkiye den gelecek olan doktorlarımızın sağlık alanındaki deneyim ve tecrübesini dünya standartlarında hastalarına sunmaktır.

Azerbaycan ve Türkiye’nin kendi alanlarında uzun yıllar çalışmalar ortaya koymuş doktorlarını bir araya getiren Dünya estetik kliniği hem vizyon açısından hem de kurumsal tecrübe açısından Türkiye’nin sağlık alanındaki birikimini dünyaya taşımayı hedeflemektedir.

Dünya Estetik Kliniğinde medikal estetik, estetik cerrahi,saç ekim ünitesi ve Türkiye nin tanınmış bir markası olan DENT GROUP ile birlikte diş kliniği olarak hizmet vermektedir.

Doktorlarımız ve çalışanlarımız ile amacımız dünya’ya güzel bir dokunuş...

Kendine güvenen ve asla pes etmeyen ekibimiz sayesinde altından kalkamayacağımız zorluk yok. Gerçekleştirdiğimiz her işte başarılı olmamızı hızlı ve butik hizmet anlayışı ile çalışmamıza borçluyuz.

Doktorlarımız ve çalışanlarımız ile amacımız dünya’ya güzel bir dokunuş...

Yüksek motivasyonlu, uzmanlarımız ve yapıcı bir ekip olarak siz değerli müşterilerimize mutlaka en iyi çözümleri sunuyor ve hayata geçiriyoruz.

Hedefimiz ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, etik değerlere sahip, çağdaş yenilikleri takip eden ve hizmetlerimizle öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan bir sağlık kurumu olarak hizmet vermektir. Uzman kadromuz ile doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun çözüm odaklı Estetik Dermatoloji Estetik Cerrahi Saç Ekim Ve Genel Cerrahi Hizmetleri vermektir.