İnşaat
ve
proje yönetimi
       

Biz kimiz?

MGM GROUP, Türkiye ve Azerbaycan’da 30 yılı aşkın birikimleri ile global bir vizyon dogrultusunda, inşaat, turizm, mimari ve mühendislik projelerinin yönetimini ve uygulamasını başarı ile sürdüren genç bir şirkettir.

Yönetim kurulu başkanlığını Muhammed GÜVEN’in yaptığı şirket kuruldugundan itibaren kısa süre içerisinde Türkiye ve Azerbaycan’ın en prestijli projelerine imza atmıstır.

MGM GROUP, konusunda uzman personeliyle her türlü inşaat ve yatırım projelerinde “Proje yönetimi” ve “İnşaat destek hizmetleri ve çözumleri”sunan bagımsız bir şirket olmustur. Hedefimiz gerçekleşmekte olan bütün projelerimizde kaliteyi ön koşul alarak üst düzey bir hizmet sunmak ve sektörel alanda öncü,itibarli firma olmayı başarmaktır.

MGM Group çalışma prensipleri

01 Yüksek performans

Yüksek performansın, çok sayıda önemli işi aynı anda gerçekleştirmenin sorumluluk bilincinden kaynaklandığına inanırız. Projelerimizde hedefe giden yolları kendi branşlarında profesyonel bir ekiple çözeriz.

02 Projeleri̇mi̇z

Projelerimizin akıllıca bir şekilde sonuca gelmesi için gereksiz maliyetlerden kaçınır yapılan tüm harcamaların verimli bir şekilde geri dönmesini amaçlarız.

03 Stratejimiz

Stratejimizi oluştururken, projemizi en küçük ayrıntısına kadar inceleriz. Pratik çözümlerle hedefe en yakın ve kusursuz yaklaşımlar öneririz.

04 Güvenli ve sağlıklı

Güvenli ve sağlıklı çalışma ortamaları yaratırız. Doğaya karsı saygılıyız ve duyarlıyız.

Biz, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknolojinin gücünü stratejik beceriler ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunan, toplumda değer yaratma hedefini ön planda tutan, sürekli gelişen, güçlü bir ekibiz.

Partners

İletişim

Telefon
+994 12 310 35 88
Email
info@mgmgroup.com.tr
Adres
Demirci Plaza, Hocalı prospekti 37
AZ1025, Kat:19
Azerbaijan / Baku