Müteahhitlik ve mühendislik projeleri

En son mühendislik ve yönetim birimlerini kullanmak her zaman en yüksek kaliteyi sağlarken, MGM GROUP standartları da uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.Sürekli revize ettigi iş süreçleri, takip ettigi projelerin yürütme planına, prosedürlerine, spesifikasyonlarına ve tasarımlarına titizlikle uyar.

İnovatif bakış açımız ve global standartlardaki hizmet kalitemizin yanı sıra farklı disiplinleri aynı projede buluşturma becerimiz sayesinde geniş bir sektör yelpazesi için çözümler üretiyoruz.

MGM GROUP ,tamamlanan ve devam eden projelerinde mühendislikle ilgili her ayrıntıyı sürekli olarak sorgulamakta, yeniden incelemekte, daha iyi ve daha verimli sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümleri sürekli olarak araştırmakta ve geliştirmektedir.

„SIFIR KAZA” politikası MGM GROUP için hem bir hedef hem de bir başarıdır. MGM GROUP ofislerinde, şantiyelerinde ve ilgili tesislerde çalışan tüm çalışanları ve ortakları korumak için kapsamlı Sağlık Güvenliği ve Çevre (HSE) politikasını sürekli uygulamaktadır.

Projelendirme esnasında verilen doğru kararlar, yatırımın ilerleyen aşamalarında, yatırımcının gereksiz ve fazladan harcama yapmasını engelleyecektir. Bu yüzden uzman mühendisler ile yapılacak doğru ve etkin tasarım, yatırımcı ve proje finansmanı için çok önemlidir.

MGM GROUP olarak elektrik proje ve tasarım hizmetleri sırasında, sadece bilgi ve tecrübemizi değil, aynı zamanda güncel teknolojileri de kullanıyoruz. Tasarım ve hesaplama için, güncel ve son teknoloji yazılımlar kullanarak, projelerimizin mühendislik hesaplarını kontrol ediyoruz.

MGM GROUP kaliteli çözümler üretmeyi esas alan, teknik bilgi ve detaylara önem veren, çözüm odaklı anlayışla, Türkiye ve Azerbaycan da tanınan bir hizmet sağlayıcı olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.


Statik tasarım ve mühendislik hizmetleri

Amaca uygun mühendislik çözümleri üretmek hedefi ile büyüyen MGM GROUP un, sunduğu betonarme / çelik / prefabrik yığma yapıların etüd ve projelendirme hizmetlerini, yerli ve yabancı yönetmelik ve standartları esas alarak üretir.

Mekanik tasarım ve mühendislik hizmetleri

Projelerde farklı sistemler için yatırım, bakım-onarım, işletme değerleri öneriler halinde hazırlanır. Tüm tesisatlara ait ekipmanlar, boru, kanal vb. metrajlarını hesaplanıp dosya hazırlanır. Bina içi tüm mekanik tesisatın ilgili standartlara uygun tasarım ve hesapları yapılır. Enerji kimlik belgesi hesapları, avan proje, ruhsat projeleri, uygulama projeleri, detay projeleri hazırlanır.

Elektrik tesisat projelendirme hizmetleri

MGM GROUP Projede ihtiyaç duyulan tüm elektrik, yangın, güvenlik, haberleşme sistemlerinin tesisat ve altyapı planları, hesaplamalarını işverenin ihtiyaçlarını karşılayacak içerikte alternatif veya ekonomik çözümleri içeren mühendislik hizmetleri sunmaktadır.